Card de memorie SanDisk, 256GB, UHS-I, Class 10, 80MB/s + Adaptor
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDXC SanDisk, 256GB, UHS-I, Class 10, 80MB/s
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
19 în stoc
366,99 lei 700,99 lei
19 în stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Read speed | 150 MB/s |
| Capacitate card | 256 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| SD-Class | 10 |
| mSD-Type | microSDXC |
| mSD-Capacity | 256GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 15 mm |
| Capacity | 256 GB |
| Height | 10.9 mm |
| Package height | 69 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 50 g |
| Product colour | Grey, Red |
| Country of origin | United States |
| Package width | 40 mm |
| Depth | 1.02 mm |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 120 |
Nu există recenzii încă.