Micro Secure Digital Card ADATA 64Gb, AUSDX64GUICL10-RA1, Clasa 10, adaptor SD (pentru telefon)
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDXC Adata, 64GB, Adaptor SD, Class 10
Producator:
Adata
Disponibilitate:
3 în stoc
158,99 lei
3 în stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Read speed | 30 MB/s |
| Write speed | 10 MB/s |
| Internal memory type | UHS |
| Capacitate card | 64 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Product colour | Black |
| Package type | Blister |
| Capacity | 64 GB |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Width | 11 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 25 g |
| Certification | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.