Micro Secure Digital Card SanDisk, 32GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDHC SanDisk, 32GB, Adaptor SD, Class 10
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
100 în stoc
103,99 lei 308,99 lei
100 în stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Internal memory type | UHS-I |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Capacitate card | 32 GB |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Width | 15 mm |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Capacity | 32 GB |
| Height | 10.9 mm |
| Product colour | Grey, Red |
| Depth | 10.2 mm |
| Read speed | 98 MB/s |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |

Nu există recenzii încă.