Carcasa ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON Mid Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 8+ 3 aditional verticale, Drive Bays: 2×3.5″ 2×2.5″, Ventilatoare Suportate: 4 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, Lungime Maxima Placa Video: 400mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 163mm
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutate | 11 kg |
| Front-USB_Audio | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Number of 3.5 bays | 4 |
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | N/A |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of 2.5 bays | 4 |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Maximum graphics card length | 40 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| RGB control button | Yes |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Number of expansion slots | 8 |
| Maximum CPU cooler height | 16.3 cm |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX |
| Package width | 380 mm |
| Width | 285 mm |
| Depth | 446 mm |
| Height | 450 mm |
| Package depth | 525 mm |
| Weight | 11.9 kg |
| Package height | 557 mm |
| Top fans diameters supported | 120, 140 mm |
| Package weight | 14 kg |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Asamblare | Premium, Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Ventilatoare incluse | 4 |
| Spate | 1x 120 mm |
| Tavan | 3x 120 mm sau 2x 140 mm |
| Iluminare led | ARGB |
| Podea | 3x 120 mm |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| Lungime video GPU | 400 mm (Max) |
| Inaltime cooler CPU | 163 mm (Max) |
| Suport radiator | Tavan 1x 120/140/240/280/360 mmSpate 1x 120 mm |
| Dimensiuni | 446 x 450 x 285 mm |
| Bays Intern 2.5 inch | 4 (convertite din bay-urile de 3.5) |
| Bays Intern 3.5 inch | 4 |
| Sloturi Expansiune | x8 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 13 |
| Lateral | 3x 120 mm |
| In spatele M/B Tray | 3x 120 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.