Carcasa AQIRYS Titan Mid Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 7, Drive Bays: 1×3.5″ 2×2.5″, Ventilatoare Suportate: 10 (spate: 1x120mm, lateral: 3x120mm, sus: 3x120mm, jos: 3x120mm), Ventilatoare Incluse: 7 (spate: 1x120mm, lateral: 3x120mm, jos: 3x120mm reverse), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, Lungime Maxima Placa Video: 400mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 165mm
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Recomandat Gaming | Da |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Greutate | 54.5 Kg |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 |
| Spate | 1 x 120 mm LED ARGB |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Inaltime cooler CPU | 165 mm (Max.) |
| Iluminare led | ARGB |
| Ventilatoare incluse | 7 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 10 |
| Tavan | 3 x 120 mm |
| Sloturi Expansiune | x7 |
| Lungime video GPU | 400 mm (Max) |
| Podea | 3 x 120 mm LED ARGB |
| USB 3.0 tip C | 1 |
| Suport radiator | Fata – 1 x 120/240/360mmSpate 1 x 120mmTavan 1x 120/240/360mm |
| Dimensiuni | 426 x 435 x 280 mm |
| Bays Extern 3.5 inch | 1 |
| Lateral | 3 x 120 mm LED ARGB |
| Producator | AQIRYS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.