Ubiquiti UniFi IP Dome Camera UVC-G4-Dome, 2K 2688 x 1512 (16:9), 24 FPS, Senzor CMOS 5MP, carcasa aluminiu, weatherproof: IPX4, unghi vizualizare: H: 102.4°, V: 71.4°, D: 134.3°, Infra rosu – 10m, interfata: GbE RJ45 port, alimentare: POE, Software: UniFi Protect, UniFi Protect iOS™ and Android™.
Camere supraveghere IP
Ubiquiti UniFi IP Dome Camera UVC-G4-Dome, 2K 2688 x 1512
Producator:
Ubiquiti
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.333,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Mounting type | Ceiling |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Built-in HDD | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Total megapixels | 5 MP |
| Video formats supported | H.264 |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Power consumption (max) | 5 W |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Weight | 370 g |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Maximum resolution | 2688 x 1512 pixels |
| IK code | IK08 |
| Lens viewing angle, horizontal | 86° |
| Lens viewing angle, diagonal | 111° |
| Number of sensors | 5 |
| Height | 64.5 mm |
| Diameter | 10.9 cm |
| Weight (with stand) | 390 g |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.