“TP-LINK VIGI 4MP Outdoor Bullet Network WIFI Camera,VIGI C340-W(4mm), 1/3″”
Progressive Scan CMOS, obiectiv: 4mm, F1.6, unghi vizualizare Horizontal FOV: 79°, Vertical FOV: 43°, Diagonal FOV: 93°
distanta IR: 30mm, interfata : 2.4 GHz, 1 x RJ45 10/100M. Ip66″
Camere supraveghere IP
"TP-LINK VIGI 4MP Outdoor Bullet Network WIFI Camera,VIGI C340-W(4mm), 1/3""Progressive
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
13 în stoc
388,99 lei 504,99 lei
13 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Fixed focus | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Video streaming | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Housing material | Plastic |
| Height | 80 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Package weight | 600 g |
| Package height | 111 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Package depth | 258 mm |
| Width | 70.6 mm |
| Weight | 195 g |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Package width | 152 mm |
| Depth | 173.4 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Wi-Fi data rate (max) | 150 Mbit/s |
| Lens viewing angle, horizontal | 79° |
| Lens viewing angle, vertical | 43° |
| Lens viewing angle, diagonal | 93° |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Certification | CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC |
| Form factor | Box |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1280, 2304 x 1296, 2560 x 1440 |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Mirror |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.