tp-lINK TAPO C420 Cameră de supraveghere cu acumulatori, Senzor imagine: 1/3″, Lentile: F/NO: 1.61±10%; Focal Length: 3.18mm±5%, IR 15m, Unghi vizualizare: 113°, Rezolutie: 2K QHD (2560 × 1440 px), Microfon și difuzor integrate, Protocol Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz, Detectarea mișcării, Detectare persoane, animale sau vehicule.
Camere supraveghere IP
tp-lINK TAPO C420 Cameră de supraveghere cu acumulatori, Senzor imagine:
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
934,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.15mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Rezoluție cameră | 2K QHD 2560 × 1440 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Reset button | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2-PSK |
| Mounting type | Wall/Pole |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Supported network protocols | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Video motion detection | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Built-in siren | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Night vision distance | 15 m |
| Number of batteries supported | 1 |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Height | 64.2 mm |
| Power source type | Battery |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Cables included | LAN (RJ-45), USB |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Depth | 64.2 mm |
| Alarm input/output | Yes |
| Number of lenses | 2 |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Form factor | Turret |
| Fixed focal length | 3.18 mm |
| Drilling template included | Yes |
| Width | 110.6 mm |
| Alert notification type | Snapshot alert message |
| People counting function | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 113° |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, People counting, Vehicle detection |
| Diameter | 6.42 cm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.