TP-LINK TAPO C125 Camera supravegere pentru interior cu obturator pentru confidentialitate, Senzor: CMOS 1/2.9”, Distanta focala: 2.45mm, 140°(pe diagonală), 120°(pe orizontală), 67°(pe verticală), IR 10m, 1×slot card MicroSD (de până la 512 GB), Rezolutie: 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px), H.264, Microfon și difuzor încorporate.
Camere supraveghere IP
TP-LINK TAPO C125 Camera supravegere pentru interior cu obturator pentru
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
480,99 lei 753,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.4mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Mounting type | Desk |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Night vision distance | 9 m |
| DC output voltage | 9 |
| DC output current | 0.6 A |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Siren noise level | 94 dB |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Frame rate | 30 fps |
| Security algorithms | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Power source type | DC |
| Digital zoom | 1.2x |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Total megapixels | 4 MP |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Height | 44.6 mm |
| Width | 76.4 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9) |
| Lens viewing angle, horizontal | 120° |
| Infra-red wavelength | 940 nm |
| Lens viewing angle, vertical | 67° |
| Lens viewing angle, diagonal | 140° |
| Fixed focal length | 2.45 mm |
| Depth | 66.4 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.