“TP-Link Camera IR de supraveghere Bullet pentru exterior VIGI
C320I(4MM), Senzor imagine: CMOS 1/3″”, Lentila 2.8mm, F2.2,
Weatherproof: IP67, Infrarosu: 30m, Unghi vizualizare:Diagonal FOV: 106.5°, ,
, Rezolutie maxima: 2 MPX, 1920 × 1080, Dimensiuni:174 ×
74 × 71 mm, Interfata: 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, fara suport card, fara microfon.”
Camere supraveghere IP
"TP-Link Camera IR de supraveghere Bullet pentru exterior VIGIC320I(4MM), Senzor
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
194,99 lei 252,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 2.8-10mm |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video streaming | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Form factor | Bulb |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Product colour | Black, White |
| Housing material | Plastic |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Width | 74 mm |
| Power source type | DC, PoE |
| Height | 174 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 2 MP |
| Depth | 7.1 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Mirror | Yes |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Minimum illumination | 0.1 lx |
| Lens viewing angle, diagonal | 106.9° |
| Lens diameter | 2.8 mm |
| Video compression formats | H.265+, H.264, H.264+, H.265 |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, DNR, Mirror, Saturation, Sharpness |
| Bit rate | 64 Kbps to 4 Mbps |
| Basic event | Motion Detection, Camera Tampering Detection, Exception (Illegal Login) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.