Tenda RT3-WCA Cameră supraveghere Wi-Fi de exterior 1080P, Obiectiv: 4 mm @ F1.6, slot card Micro SD (până la 256 GB), 2 antene externe, Dimensiuni: 72 x 175 mm, Rezolutie: 1920 x 1080, 15fps, H.264, Standarde wireless: IEEE 802.11b/g/n @ 2.4 GHz, 300 Mbps, IR: 30m, Alimentare: CC 12V, 1A, Port Ethernet RJ45 10/100 Mbps
Camere supraveghere IP
Tenda RT3-WCA Cameră supraveghere Wi-Fi de exterior 1080P, Obiectiv: 4
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
308,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Cables included | AC |
| Depth | 175 mm |
| Power source type | DC |
| Video formats supported | H.264 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Audio system | 2-way |
| Width | 72 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS |
| NTSC resolutions | 1920 x 1080 pixels |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.