Tenda RH7-WCA 4MP Outdoor Wi-Fi Pan/Tilt Camera, orizontala 360°, Verticala 137°, Slot Card microSD(pana la 256gb, Alimentare: DC 12V 1A, Interfata: 1 x 10/100 RJ45, Obiectiv: 4mm@F1.6, Dimensiuni: 138mm*120mm* 187mm, Rezolutie: 2560 x 1440 30fps, H.265/H.264, Standarde wire;ess: IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz, Banda: 2.4Ghz, IR 30m, Protectie IP65.
Camere supraveghere IP
Tenda RH7-WCA 4MP Outdoor Wi-Fi Pan/Tilt Camera, orizontala 360°, Verticala
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
464,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| PTZ control | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Audio system full duplex | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Mounting type | Ceiling |
| Lens viewing angle, diagonal | 108° |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Auto patrol mode | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Frame rate | 30 fps |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black, White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Width | 138 mm |
| Depth | 120 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Audio system | 2-way |
| Height | 187 mm |
| Total megapixels | 4 MP |
| Number of cameras | 1 |
| Form factor | Turret |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Lens diameter | 4 mm |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.