Tenda Camera securitate de interior WI-FI Pan / Tilt RP3, Rezolutie: 1920 x 1080, Slot card MicroSD (256Gb max), Obiectiv: 4mm@F2.2, Antena interna, dimensiuni: 103 mm x 88 mm x 88 mm, Rezolutie: 1920 x 1080, H264, Standarde wireless: IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz, 150Mbps, IR 12m, two-way audio.
Camere supraveghere IP
Tenda Camera securitate de interior WI-FI Pan / Tilt RP3,
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
236,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Infrarosu | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Audio | Da, bidirectional |
| Wireless | Da, IEEE 802.11b/g/n @2.4GHzViteza: 150 Mbps |
| Alimentare | CC 9V, 1A |
| Temperatura de functionare | -10℃ – 50℃ |
| Dimensiuni | 103 x 88 x 88 mm |
| Day/Night Switch | ICR infrared filter type |
| Distanta iluminare IR | 12 m |
| Compresia Datelor | Smart H.264 |
| Diafragma | F2.2 |
| Functii speciale | DWDRCompensare backlightROIDetectie S-motion & Detectia formelor umane |
| Alarm Trigger: | Alarma cu sunet si lumina |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.