Reolink E SERIES E321 2K IR12m Cameră de supraveghere Wi-Fi, Detectie oameni/animale/plans, Audio bidirecțional, Instalare ușoară și flexibilă, pana la 512GB SD card
Camere supraveghere IP
Reolink E SERIES E321 2K IR12m Cameră de supraveghere Wi-Fi,
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
73 în stoc
181,98 lei 217,99 lei
73 în stoc
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| USB Port | Yes |
| InfraRed | 12m |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Reset button | Yes |
| Number of users | 20 user(s) |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3 |
| DC output current | 1 A |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Night vision | Yes |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Privacy protection | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | USB |
| Video formats supported | H.264 |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Height | 114 mm |
| Weight | 167 g |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Night vision distance | 12 m |
| Number of cameras | 1 |
| Pan range | 0 – 355° |
| Tilt angle range | 0 – 50° |
| Number of illumination LEDs | 8 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection |
| Thermal module | No |
| Diameter | 7.3 cm |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.