Milesight AI Road Traffic PTZ Bullet Plus Camera TS4467-X20RPE
Milesight AI Road Traffic PTZ Bullet Plus Camera TS4467-X20RPE
Stoc epuizat
8.013,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 2.9 kg |
| Obiectiv varifocal | 5.3-64mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Alimentare | DC 12V/3A |
| Dimensiuni | 110 x 337 x 220 mm |
| Diafragma | F1.6 – F4.0 |
| Zoom optic: | 20x |
| PoE | Da, 802.3at |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Temperatura de functionare | -40 – 60º C |
| Rezolutii | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240 pixeli |
| Frame rate | 25/30/50/60 fps |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 1 TB |
| Tip: | IP PTZ Bullet |
| Putere Consumata | Min.: 11.53W (DC 12V), 13.82W(PoE)Max.: 21.96W (DC 12V), 25.9W(PoE) |
| Iluminare min | Color: 0.002Lux@F1.6B/W: 0Lux with IR on |
| Distanta Focala | 6.4 – 128mm |
| Network Storage | NAS (Suport NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.