Milesight AI Outdoor Parking Management Pro Bullet Plus Camera PMC8266- FPE
Milesight AI Outdoor Parking Management Pro Bullet Plus Camera PMC8266-
Stoc epuizat
4.795,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Greutate | 1.63 kg |
| InfraRed | 65m |
| Obiectiv varifocal | 3.6-10mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Montura Lentila | M14 |
| Diafragma | F1.4 |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Network Storage | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Distanta iluminare IR | 65 m |
| Distanta Focala | 3.6 – 10 mm |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Alimentare | DC 12V |
| Temperatura de functionare | -40 – 60º C |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 1 TB |
| PoE | Da, 802.3af |
| Putere Consumata | Min.: 5.3W (DC 12V), 6.43W(PoE)Max.: 11.37W (DC 12V), 13.7W(PoE) |
| Dimensiuni | 301 x 108 x 126 mm |
| Rezolutii | 3840 x 2160, 3072 x 2048, 2592 x 1944, 2592 x 1520, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240, 320 x 192, 320 x 180 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.009Lux@F1.4B/W: 0Lux with IR on |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.