Kit camere Supraveghere WIFI, wireless TAPO C420S2, 2.4 GHz, WPA/WPA2- PSK, Detectează mișcarea,persoane, animale si autovehicule, Senzor: 1/3″, rezolutie: 2K QHD (2560 × 1440 px), unghi de vizualizare: 113°, IR 15m, Protocol Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz, Compresie Video: H.264, 15/20 fps, microfon si difuzor incorporate.
Camere supraveghere IP
Kit camere Supraveghere WIFI, wireless TAPO C420S2, 2.4 GHz, WPA/WPA2-
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
29 în stoc
1.358,99 lei 2.129,00 lei
29 în stoc
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.15mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN | No |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Supported video modes | 1440p |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Number of cameras | 2 |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Mounting type | Wall |
| Video streaming | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2-PSK |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| USB charger included | Yes |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| LED type | IR |
| Progressive scan | Yes |
| Form factor | Bulb |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Height | 64.2 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Power source type | Battery, USB |
| Video formats supported | H.264 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED indicators | System |
| Cables included | LAN (RJ-45), USB |
| Audio system | 2-way |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Depth | 64.2 mm |
| Frame rate | 20 fps |
| Width | 110.6 mm |
| Alert notification type | Snapshot alert message |
| People counting function | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 113° |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, People counting, Vehicle detection |
| Focal length range | 3.18 mm |
| Night vision distance | 850 m |
| DC output current | 3 A |
| Battery life | 0.5 year(s) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.