Kit cameră de supraveghere Pan/Tilt cu alimentare solară TP Link, senzor 1/2.7″ Progressive Scan CMOS Starlight Sensor, Focal Length: 4.0 mm, Aperture: F1.6, Pan Mechanical Range:326° (360° Pan Coverage), Tilt Mechanical Range: 45° (90° Tilt Coverage), night vision 850 nm IR LED (40 ft / 12 m), rezolutie maxima 4K 8MP (3840 × 2160 px), frame rate 15/20 fps
Camere supraveghere IP
Kit cameră de supraveghere Pan/Tilt cu alimentare solară TP Link,
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
9 în stoc
1.078,99 lei 1.758,99 lei
9 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.15mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Reset button | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Video streaming | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Form factor | Bullet |
| Built-in siren | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Power source type | AC |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Depth | 147 mm |
| Package type | Box |
| Width | 185 mm |
| Package weight | 1.5 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED indicators | System |
| Package depth | 323 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Height | 75 mm |
| Package width | 218 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Package height | 116 mm |
| Digital zoom | 18x |
| Night vision distance | 12 m |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Lens viewing angle, vertical | 45° |
| Lens viewing angle, horizontal | 88° |
| Alert notification type | Text alert message |
| Certification | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Lens viewing angle, diagonal | 105° |
| Compliance certificates | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, NCC, RCM, VCCI |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.