D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2 megapixels, senzor: 1/2.9″ progressive scan CMOS, Video Resolution: 1920 x 1080 (16:9), Lens: 2.7mm, F2.0, Angle of View (H/V/D): 123.8° / 65.4° / 150°, Night vision with white light illumination 7m, Built-in Microphone/Speaker, MicroSD SDHC SDXC (max 256 GB)
Camere supraveghere IP
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Producator:
D-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.775,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| InfraRed | 5m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Obiectiv fix | 3mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Motion sensor | Yes |
| Reset button | Yes |
| DC output current | 1 A |
| Form factor | Cube |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Mounting type | Wall/Pole |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| DC output voltage | 12 |
| Progressive scan | Yes |
| Lens viewing angle, diagonal | 150° |
| Frame rate | 30 fps |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| LED indicators | Status |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Width | 60 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Cable length | 3 m |
| Depth | 126 mm |
| Power source type | AC, DC |
| Total megapixels | 2 MP |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 45 °C |
| Height | 84 mm |
| Power consumption (max) | 8 W |
| Weight | 237 g |
| Wi-Fi standards | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Number of cameras | 1 |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9) |
| Camera tilt control | No |
| Field of view (FOV) angle | 150° |
| Certification | CE LVD RCM FCC Class B IC NCC/BSMI |
| Lens viewing angle, horizontal | 123.8° |
| Lens viewing angle, vertical | 65.4° |
| Fixed focal length | 2.7 mm |
| Night vision distance | 7 m |
| Audio formats supported | AAC-LC |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.