Camera Supraveghere WIFI, wireless TENDA CP6, Horizontal rotation:355°,All-round Vision:360° Vertical, rotation: 155°(90° up, 65° down), slot MicroSD ( pana la 128 GB) obiectiv:4mm, F2.2, antena interna, rezolutie:2304*1296, filtru ICR infrarosu 12m, standard wireless: IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz, viteza wireless: 150 Mbps, alarma: S-motion detection&Human Shape detection.
Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI, wireless TENDA CP6, Horizontal rotation:355°,All-round Vision:360° Vertical,
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
284,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4.3mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Placement supported | Indoor |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Motion sensor | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Audio system full duplex | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 1 |
| Night vision | Yes |
| Auto patrol mode | Yes |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Built-in light | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Auto pan mode | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Auto-tracking | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 88 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Audio system | 2-way |
| Height | 103 mm |
| Depth | 88 mm |
| Night vision distance | 12 m |
| Alarm input/output | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Lens diameter | 4 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| Smart IR | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 360° |
| Lens viewing angle, vertical | 155° |
| Certification | CE, RoHs, FCC, RCM |
| Lens viewing angle, horizontal | 155° |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.