Camera Supraveghere WIFI, wireless TENDA CP3, Horizontal rotation:355°,All-round Vision:360° Vertical, rotation: 155°(90° up, 65° down), slot MicroSD ( pana la 128 GB) obiectiv:4mm, F2.2, antena interna, rezolutie:1920×1080, filtru ICR infrarosu 12m, standard wireless: IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz, viteza wireless: 150 Mbps, alarma: S-motion detection&Human Shape detection.
Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI, wireless TENDA CP3, Horizontal rotation:355°,All-round Vision:360° Vertical,
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
245,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4.3mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Placement supported | Indoor |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Audio system full duplex | Yes |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| DC output current | 1 A |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating frequency | 2400 MHz |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Auto patrol mode | Yes |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Privacy protection | Yes |
| DC output voltage | 9 |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Auto pan mode | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Power source type | DC |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Remotely operated | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Audio system | 2-way |
| Height | 103 mm |
| Cables included | DC |
| Camera shutter type | Mechanical |
| Diameter | 8.8 cm |
| Number of cameras | 1 |
| Preset points | Yes |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Wi-Fi data rate (max) | 150 Mbit/s |
| Lens diameter | 4 mm |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Smart IR | Yes |
| Maximum operating distance | 12 m |
| Certification | FCC, RCM |
| Field of view (FOV) angle | 360° |
| Angle of rotation | 355° |
| Lens viewing angle, vertical | 155° |
| Detection distance | 12 m |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.