Camera supraveghere WIFI PT Ezviz CS-TY1-B0-1G2WF; rezolutie 2MP; comunicare audio bidirectionala; WiFi 2,4GHz 802.11 b/g/n; functii PAN/TILT: pan pana la 340°, tilt pana la 120°; lentila 4mm; vizualizare pe timp de noapte IR la 10metri; Digital WDR, DNR 3D, H.264, Privacy Mode; slot microSD card (pana la 128GB); alerta instanta pentru detectie la miscare in aplicatia Ezviz (IOS/Android); alimentator 5V inclus; dimensiuni: (87.7mm*87.7mm*112.7mm; greutate: 256g;
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere WIFI PT Ezviz CS-TY1-B0-1G2WF; rezolutie 2MP; comunicare audio
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
99 în stoc
158,99 lei 179,99 lei
99 în stoc
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Web-based management | Yes |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| DC output current | 1 A |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Wi-Fi data rate (max) | 72 Mbit/s |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Form factor | Spherical |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black, White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Width | 88 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Frequency band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 45 °C |
| Package depth | 103 mm |
| Power consumption (max) | 5 W |
| Cable length | 3 m |
| Audio system | 2-way |
| Package height | 186 mm |
| Package width | 103 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Depth | 88 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, WEEE |
| Weight | 259 g |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, vertical | 45° |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Lens mount interface | M12 |
| Maximum aperture number | 2.4 |
| Lens viewing angle, horizontal | 75° |
| Lens viewing angle, diagonal | 85° |
| Height | 118.7 mm |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.