Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3″ Progressive Scan CMOS, comunicare bidirectionala, distanta IR:10 metri; lentila 4MM, vizualizare 360°, detectie miscare, smart tracking, H.265 Video Technology, Wi-Fi 2.4 GHz,MicroSD Slot(up to 256 GB)
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
Stoc epuizat
354,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Screws included | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Wi-Fi data rate (max) | 72 Mbit/s |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| DC output current | 2 A |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Product colour | Black, White |
| Width | 88 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 45 °C |
| Package depth | 103 mm |
| Power consumption (max) | 5 W |
| Package height | 186 mm |
| Package width | 103 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Depth | 88 mm |
| Height | 119 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 4 MP |
| Weight | 259 g |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 85° |
| Lens viewing angle, vertical | 55° |
| Certification | FCC / UL / CE / WEEE / REACH / ROHS |
| Lens viewing angle, diagonal | 124° |
| Number of sensors | 4 |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.