Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3-R100-1H3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 x 1296; Lentila: 2.8mm @ F2.0, viewing angle: 122° (Diagonal), 106° (Horizontal), 56° (Vertical) 4mm @ F2.0, viewing angle:102° (Diagonal), 86° (Horizontal), 44° (Vertical);Iluminare: 0.01 lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with IR; IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Slot card microSD pana la 512GB; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b,802.11g, 802.11n; Conectare retea: RJ45×1(10M/100M Adaptive Ethernet Port); Alimentare: DC 12V/1A; Functii:AI-Powered Human / Vehicle Shape Detection; Color Night Vision; Customizable Detection Zone; Two-Way Talk,Works with Alexa, Google Assistant; Dimensiuni: 75.5× 75.5×155 mm
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3-R100-1H3WKFL; Senzor:1/2.7" Progressive Scan CMOS;Rezolutie
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
7 în stoc
358,99 lei 571,99 lei
7 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Screws included | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Reset button | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| DC output current | 1 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Built-in light | Yes |
| Lens viewing angle, vertical | 56° |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Form factor | Spherical |
| Frame rate | 30 fps |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Depth | 155 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Package depth | 100 mm |
| Frequency band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Package height | 92 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Package width | 227 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Power consumption (max) | 7 W |
| Weight | 438 g |
| Number of cameras | 1 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Wi-Fi data rate (max) | 150 Mbit/s |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Mirror | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Number of simultaneous live view channels | 2 channels |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Configurable region | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Waterproof connector | Yes |
| Lens mount interface | M12 |
| Lens viewing angle, diagonal | 122° |
| Bit rate | 3 Mbps |
| Lens viewing angle, horizontal | 106° |
| Diameter | 7.55 cm |
| Package weight | 676 g |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.