Camera supraveghere Milesight MS-C2964-UPD; Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Iluminare:Color: 0.001Lux@F1.0 0Lux with White LED on,120dB Super WDR; IR30M; Lentila: fixa 2.8MM,H109°/D125°/V61°; Rezolutie: 2MP ( 1920×1080); Compresie Video:H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG; Interfata retea: 1*RJ45 10M/100M Ethernet Port; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Suporta SIP/VoIP; Slot card: microSD/SDHC/SDXC pana la 1TB; Analiza Video:Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection,Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed; Putere alimentare: PoE (802.3af); Clasa de protectie: IP67 si IK10; Dimensiuni: 97X74X180mm; Greutate: 0.610g
Camera supraveghere Milesight MS-C2964-UPD; Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Iluminare:Color:
1 în stoc
521,99 lei 1.044,99 lei
1 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Carcasa | IP67IK10 |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 256GB |
| Frame rate | 25fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Functii speciale | Intrare în regiune, Ieșire în regiune, Detectare avansată a mișcării, Detectare manipulare, Încrucișare linie, Ocolire, Obiect lăsat, Obiect eliminat |
| Network Storage | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Audio | Nu |
| Alimentare | PoE (802.3af) |
| Dimensiuni | 97 x 74 x 180 mm |
| Greutate | 0.61 kg |
| Rezolutii | 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.001Lux @F1.0 |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.