Camera supraveghere Milesight 4K 36X AI Speed Dome MS-C8241- X36PE(5.7-205.2MM), 4K Ultra HD, Senzor: 1/1.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 3840×2160@30fps; Iluminare Color: 0.009Lux @F1.55, B/W: 0Lux with IR on; Lentila varifocala 5.7-205.2MM, 36XOpticalZoom, Distanta IR: 300M, 120dB Super WDR; Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264 +/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 1 TB; SIP/VoIPSupport; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port,Built-in Microphone;Two-way Audio Alimentare: PoE(802.3at)/AC24V/3A±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP67,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Region Entrance,Region Exiting, Advanced Motion Detection,Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,People Counting & Report,Face Detection&Face Attribute Recognition; Dimensiuni: aproxΦ205mmX308mm Greutate: 4kg; MS-C8241-X36PE
Camera supraveghere Milesight 4K 36X AI Speed Dome MS-C8241- X36PE(5.7-205.2MM),
Stoc epuizat
9.445,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Obiectiv varifocal | 5.7-205mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 300m |
| Greutate | 4 kg |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Audio | 2-way |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Frame rate | 25fps, 30fps |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, intrare externă, alarmă audio etc. |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 256GB |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch CMOS |
| Video bit rate | 16Kbps~16Mbps(CBR/VBR Adjustable) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Tip: | IP PTZ |
| PoE | IEEE 802.3at |
| Alimentare | PoE (802.3at) / AC 24V/3A±10% |
| Putere Consumata | 13W MAX28W MAX (Cu IR) |
| Dimensiuni | 205 x 308 mm |
| Rezolutii | 3840 x 2160, 3072 x 2048 pixeli, 2688 x 1520 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.009Lux@F1.55B/W: 0Lux cu IR |
| Distanta iluminare IR | 300 m |
| Distanta Focala | 5.7 – 205.2 mm |
| Diafragma | F1.55 – F4.8 |
| Zoom optic: | 36x |
| Zoom digital | 16x |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.