Camera supraveghere Hikvision WIFI IP bullet DS-2CV2041G2-IDW(2.8MM)(W); 4 MP, WIFI 2.4G cu 2 antene, distanta in camp deschis 120metri, microfon si speaker incorporate, audio bidirectional, 1/2.7″ Progressive Scan 4MP CMOS, rezolutie: 2560 × 1440@25fps, iluminare: Color: 0.009 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR, lentila fixa: 2.8mm, unghi vizualizare: horizontal FOV: 97°, vertical FOV: 52°, diagonal FOV: 114°, distanta IR: 30metri, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, slot micro SD/SDHC/SDXC slot, pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port, alimentare: 12 VDC, IP66, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C , dimensiuni: 175.6× 73.0 × 89.1 mm, greutate: 450 g soft client: Wired network: Hik-Connect, iVMS-4200, Wi-Fi: iVMS-4200, conectarea directa cu Hik-Connect este posibila
Camera supraveghere Hikvision WIFI IP bullet DS-2CV2041G2-IDW(2.8MM)(W); 4 MP, WIFI
37 în stoc
336,99 lei 770,00 lei
37 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Greutate | 345 g |
| Carcasa | Metal + PlasticIP66 |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512 GB |
| Day/Night Switch | Auto, Schedule, Day, Night |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), exception |
| Wireless | Da802.11n |
| Putere Consumata | 6 W max. |
| Dimensiuni | 175.6 × 73 × 89.1 mm |
| Frame rate | 30/25/20 fps |
| Setari Imagine | Auto |
| Iluminare min | Color: 0.5 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/PCM/AAC-LC |
| Video bit rate | 256 Kbps – 4 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, password protection |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, Bonjour |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.