Camera supraveghere Hikvision IP turret DS-2CD2343G2-IU(2.8mm)(BLACK), 4MP, culoare neagra, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, microfon audio incorporat, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 2688 × 1520@30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR, lentila: 2.8mm, distanta IR: 30m, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, Smart feature: Face Detection, Motion detection (human and vehicle targets classification), Line crossing detection, intrusion detection, Supports human and vehicle targets classification, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, slot microSD/SDHC/SDXC card pana la 256GB, Triple stream, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, temperatura de functionare: -30 °C la 60 °C, dimensiuni: Ø127.3 × 95.9 mm, greutate: 600 g. Accesorii optionale: DS-1271ZJ-130-TRL, DS-1275ZJ- SUS, DS-1281ZJ-M, DS-1273ZJ-130B-TRL, DS-1276ZJ-SUS, DS-1280ZJ-DM8, DS- 1273ZJ-130-TRL
Camera supraveghere Hikvision IP turret DS-2CD2343G2-IU(2.8mm)(BLACK), 4MP, culoare neagra, Acusens
Stoc epuizat
646,99 lei 1.606,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Temperatura de functionare | -30°C ~ 60°C, umiditate relativa <95% |
| Carcasa | IP67 |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| Audio | Microfon audio incorporat |
| PoE | 36 V to 57 V – 802.3af |
| Alimentare | 12 VDC ± 25%, 0.5 A |
| Putere Consumata | 6 WPoE: 7 W |
| Dimensiuni | Ø127.3 × 95.9 mm |
| Greutate | 600 g |
| Altele | Accesorii optionale: DS-1271ZJ-130-TRL, DS-1275ZJ-SUS, DS-1281ZJ- M, DS-1273ZJ-130B-TRL, DS-1276ZJ-SUS, DS-1280ZJ-DM8, DS-1273ZJ-130-TRL |
| Senzor imagine | 1/3 inch CMOS |
| Rezolutii | 4 MP |
| Frame rate | 50Hz:25fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080)60Hz: 30fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080) |
| Setari Imagine | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Day& Night | IR cut filter with auto switch |
| Montura Lentila | M12 |
| Compresia Datelor | Video: H.265/H.264/H.264+/H.265+Audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC |
| Video bit rate | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Audio bit rate | 64Kbps(G.711ulaw/G.711alaw)16Kbps(G.722.16Kbps(G.726)16Kbps-64Kbps(AAC)32-192Kbps(MP2L2)8-320Kbps(MP3) |
| Network Storage | MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB) local storage, and NAS(NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.