Camera supraveghere Hikvision IP PTZ Hikvision DS-2DE7A825IW-AEB(T5), 8MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, low-light performance powered by DarkFighter, alarma vizuala flash lumina si alarma audio pentru avertizarea intrusilor (poate fi activata de anumite evenimente), Face capture: pana la 5 imagini capturate in acelasi timp, senzor 1/1.8″ progressive scan CMOS, rezolutie 840 × 2160@ 25fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@ (F1.5, AGC ON), 0 Lux cu IR, lentila varifocala: 5.9mm la 147.5 mm, ditanta IR 200m, 25x optical, 16x digital, 120 dB WDR, BLC, HLC, 3D DNR, Digital defog, EIS, 24 x privacy mask, Smart feature: Face capture – Detects up to 5 faces simultaneously, Perimeter – Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, PTZ: 360°, 300 x presets, 8 x patrols, Park Action, 3D Positioning, Manual tracking, auto-tracking, triple strems, compresie h.265, slot microSD/SDHC/SDXC card, pana la 256 GB, retea 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, Alarme 2in/1out, Audio 1in/1out, difuzor incorporat, max 30m, alimentare 24 VAC & Hi-PoE, IP66, IK10, temperatura de functionare -30 °C – 65 °C, dimensiuni Ø 220 mm × 363.3 mm, greutate 5 kg. Accesorii optionale: DS-1682ZJ, DS-1661ZJ, DS- 1604ZJ-BOXCORNER, DS-1604ZJ-box, DS-1660ZJ, DS-1604ZJ-BOXPOLE, DS- 1667ZJ, DS-1681ZJ, DS-1662ZJ, DS-1619ZJ, DS-1604ZJ, DS-1673ZJ, DS-1663ZJ
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ Hikvision DS-2DE7A825IW-AEB(T5), 8MP, Acusens –
5 în stoc
6.600,99 lei 15.131,99 lei
5 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-153mm |
| InfraRed | 200m |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Rezolutii | 8 MP |
| Frame rate | 25 fps |
| Zoom digital | 16x |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.5 |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Alimentare | 24 VAC |
| Zoom optic: | 25x |
| Tip: | IP PTZ |
| Carcasa | IP66, IK10TVS 6000V lightning protection, surge protection and voltage transient protection |
| Audio | 1x In1x OutDifuzor incorporat |
| PoE | Hi-PoE |
| Putere Consumata | 42 W |
| Temperatura de functionare | -30 °C la 65 °C |
| Dimensiuni | Ø 220 × 363.3 mm |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@(F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | 200 m |
| Compresia Datelor | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264Sub-stream: H.265/H.264/MJPEGThird stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video bit rate | 32 kbps – 16384 kbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)16 Kbps (G.722.1)16 Kbps (G.726)32-192 Kbps (MP2L2)16-64 Kbps (AAC) |
| Distanta Focala | 5.9 – 147.5 mm |
| Network Storage | Suporta card microSD pana la 256 GBNAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Alarm Trigger: | 1x Out2x In |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.