Camera supraveghere Hikvision IP PTZ DS-2DE4415IW-DE(T5),4MP, Acusens – deep learning algorithms-clasificarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, Face capture – pana la 5 fețe capturate în același timp, low- light powered by Darkfighter, senzor 1/2.8″ progressive scan CMOS, rezolutie 2560 × 1440@30fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR, lentila 5 mm la 75 mm, 15x optical, 16x digital, distanta IR 100m, 120 dB WDR,Digital defog,BLC, HLC, 3D DNR, EIS, 24 x privacy mask, Smart feature: Detects up to 5 faces simultaneously, Supports detecting, capturing, grading, selecting of face in motion, and output the best face picture of the face, ne crossing, intrusion, region entrance, region exiting Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle), Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, PTZ: 360°, 300 x presets, 8 x patrol, 3D Positioning,Power-off Memory, compresie H.265+, triple streams, slot microSD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, retea 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, alarme 1in/1out, audio 1in/1out, alimentare: 12VDC si PoE, IP66, temperatura de functionare 30 °C la 65 °C, dimensiuni Ø 164.5 mm × 290 mm, greutate 2 kg. Pachetul include suport de prindere DS- 1618ZJ. Accesorii optionale: DS-1602ZJ, DS-1673ZJ,DS-1671ZJ-SDM9,DS- 1604ZJ-corner,DS-1604ZJ,DS-1604ZJ-pole,DS-1682ZJ,DS-1604ZJ-BOXCORNER,DS- 1681ZJ,DS-1661ZJ,DS-1667ZJ,DS-1619ZJ,DS-1660ZJ,DS-1662ZJ,DS-1663ZJ,DS- 1604ZJ-box,
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ DS-2DE4415IW-DE(T5),4MP, Acusens – deep learning
16 în stoc
2.070,00 lei 4.739,99 lei
16 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 5-75mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutii | 4 MP |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Day& Night | IR cut filter |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Putere Consumata | Maxim 18 W |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Distanta Focala | 5 – 75 mm |
| Zoom optic: | 15x |
| Zoom digital | 16x |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 65 °C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32-192 Kbps (MP2L2) |
| PoE | Da802.3at |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0.001Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip: | Dome PTZ |
| Carcasa | ADC12IP66TVS 6000V |
| Dimensiuni | 164.5 x 164.5 290 mm |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Slot Card microSD/SDHC/SDXC (pana la 256 GB) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.