Camera supraveghere Hikvision IP DS-2CD2H26G2-IZS 2.8-12mm C 2 MP Acusense Motorized Varifocal Turret, Image Sensor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS,Varifocal lens 2.8 to 12 mm, Image Enhancement BLC, HLC, 3D DNR,SNR ≥ 52 dB, Ethernet Interface 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port,Motion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm,exception, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, Storage Conditions -30 °C to 60 °C,Dimension Ø 135.8 mm × 145.5 mm,Weight Approx. 1160 g.
Camera supraveghere Hikvision IP DS-2CD2H26G2-IZS 2.8-12mm C 2 MP Acusense
12 în stoc
1.361,00 lei 3.119,99 lei
12 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Format cameră | Turret |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Lentila | Varifocala |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Carcasa | IP66IK10 |
| Audio | DaMono sound |
| Putere Consumata | 11.04 W |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Montura Lentila | M14 |
| Diafragma | F1.4 |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counter |
| Dimensiuni | 135.8 x 135.8 x 145.5 mm |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Iluminare min | Color: 0.002 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Greutate | 1160 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.