Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2747G2-LZSC(3.6-9mm), 4MP, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 2688 × 1520@30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR on, lentila varifocala motorizata: 3.6-9mm, distanta IR: 40m, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, Smart Feature: Face Detection, line crossing detection, intrusion detection, Motion detection (human and vehicle), compresie: H.265+, slot MicroSD/SDHC/SDXC card pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, Audio: 1in/1out, Alarme: 1in/1out, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, IK10, temperatura de functionare: -30 ° C to 60 °C, dimensiuni:Ø 155 mm × 152 mm, greutate: 1520 g. Accesorii optionale: DS-1280ZJ-DM55, DS-1473ZJ-155B, DS-1475ZJ-SUS, DS-1476ZJ-SUS, DS-1473ZJ-155, DS-1227ZJ-DM44, DS-1471ZJ-155.
Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2747G2-LZSC(3.6-9mm), 4MP, senzor: 1/3″ Progressive
10 în stoc
1.812,99 lei 3.050,99 lei
10 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 3-9mm |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Lentila | Varifocala |
| Carcasa | IP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Putere Consumata | Maxim 10.8 W |
| Greutate | 1520 g |
| Day/Night Switch | Auto, Schedule |
| Montura Lentila | M20 |
| Distanta Focala | 3.6 – 9 mm |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counter Deep Learning Function: Face Capture |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.