Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2746G2-IZS(2.8-12mm)C, 4MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, low- light performance powered by DarkFighter, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 2688 × 1520@30 fps, iluminare: Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR, lentila varifocala motorizata: 2.8 -12 mm, distanta IR: 40m, 120 dB true WDR/BLC/HLC/3D DNR, Smart feature: Face Capture, Motion detection (human and vehicle targets classification), Scene change detection, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, slot micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive, interfata audio: 1in.1out, alarme: 1in/1out, alimentare: 12 VDC si PoE, material metal, IP66, IK10, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø 153.5 mm× 133.1 mm, greutate: 845 g. Accesorii optionale: DS-1473ZJ-155, DS- 1473ZJ-155B, DS-1475ZJ-SUS, DS-1471ZJ-155, DS-1476ZJ-SUS, DS-1227ZJ-DM37
Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2746G2-IZS(2.8-12mm)C, 4MP, Acusens – filtrarea
Stoc epuizat
1.198,99 lei 3.353,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Montura Lentila | Ø14 |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| PoE | 36 V to 57 V – 802.3af |
| Senzor imagine | 1/3 inch CMOS |
| Rezolutii | 4 MP |
| Alimentare | 12V DC |
| Video bit rate | 32Kbps – 8Mbps |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Diafragma | F1.4 |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC) |
| Audio | Mono Sound1x In1x Out |
| Putere Consumata | 12.9 W |
| Dimensiuni | Ø153.5 × 133.1 mm |
| Greutate | 845 g |
| Compresia Datelor | Main stream: H.265/H.264Sub-stream: H.265/H.264/MJPEGThird stream: H.265/H.264 |
| Network Storage | Slot Micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GBNAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Alarm Trigger: | 1 input, 1 output (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.