Camera supraveghere Hikvision IP cube HWC-C120-D/W(2.0mm)W; 2MP; seria HiWatch, Wi-FI, rezolutie 1920 × 1080@30fps, lentila 2.0mm, distanta IR 10m, BLC, HLC, 3D DNR,slot micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, compresie H.265, audio: microfon si difuzor incorporat, alimentare 5 VDC ± 10%, micro USB interface, dimensiuni Ø 67.5 × 112.2 mm, greutate 115 g
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP cube HWC-C120-D/W(2.0mm)W; 2MP; seria HiWatch, Wi-FI,
Producator:
Hiwatch
Disponibilitate:
Stoc epuizat
242,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Cube |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv fix | 2mm |
| PoE | Nu |
| Antena | Interna |
| Frame rate | 30 fps |
| Infrarosu | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Diafragma | F2.0 |
| Wireless | Da802.11b/g/n |
| Exterior | Nu |
| Tip: | IP Cube |
| Audio | DifuzorMicrofon integrat |
| Alimentare | 5V |
| Dimensiuni | 122.2 x 67.5 x 67.5 mm |
| Greutate | 115 g |
| Senzor imagine | 2MP 1/2.8 inch CMOS |
| Iluminare min | 0.028 Lux |
| Distanta Focala | 2 mm |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv6, Bonjour, SMTP, 802.1x |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.