Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD1A23G0-IZU(2.8-12MM), 2 MP,1/3″ Progressive Scan CMOS, 1920 × 1080, Color: 0.007 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light, compresie: H.265+, lentila varifocala motorizata: 2.8-12mm; distanta IR: 50metri, Digital WDR/BLC/3D DNR, slot card microSD pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self- adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE: (802.3af), IP66, temperatura de functionare:-30°C la 60°C,Dimensiuni: 197.1 mm × 105 mm × 225.4 mm, greutate: 0.900g. Accesorii: DS-1260ZJ-PT.
Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD1A23G0-IZU(2.8-12MM), 2 MP,1/3" Progressive Scan
Stoc epuizat
698,99 lei 1.598,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Tip: | Bullet |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Rezolutii | 2 MP |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Montura Lentila | M14 |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Carcasa | Metal + PlasticIP66 |
| Putere Consumata | maxim 11 W |
| Network Storage | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Greutate | 900 g |
| Dimensiuni | 197.1 × 105 × 225.4 mm |
| Setari Imagine | Mirror, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.007 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, HTTPS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour, FTP, 802.1x, SMTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.