Camera supraveghere Hikvision DS-2DE7A225IW-AEB T5;327000457;2MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, low- light performance powered by DarkFighter, alarma vizuala flash lumina si alarma audio pentru avertizarea intrusilor (poate fi activata de anumite evenimente), Face capture: pana la 5 imagini capturate in acelasi timp, senzor 1/2.8″ progressive scan CMOS, rezolutie 1920 × 1080@30fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@(F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR, lentila varifocala 4.8 – 120 mm, 25x optical, 16x digital, distanta IR 200m, 120 dB WDR/BLC/HLC/3D DNR/EIS/ROI/Digital defog, Smart feature: Face capture: Detects up to 5 faces simultaneously, Perimeter: Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, 24x privacy mask, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptiv, slot microSD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, Alarme: 2in/1out, Audio: 1in/1out, difuzor incorporat, max 30m, PTZ: 360°, 30x presets, 8 patrols, 3D Positioning, Manual tracking, auto-tracking, alimentare 24 VAC, Hi-PoE, IP66, IK10, temperatura de functionare -30 °C la 65 °C, dimensiuni Ø 220 mm × 363.3 mm, greutate 5 kg. Suport inclus DS-1602ZJ. Accesorii optionale: DS-1604ZJ-BOX-CORNER,DS-1660ZJ,DS-1604ZJ-box,DS-1619ZJ,DS- 1663ZJ,DS-1667ZJ, DS-1662ZJ, DS-1673ZJ, DS-1682ZJ, DS-1681ZJ-2, DS- 1604ZJ, DS-1604ZJ-BOX-POLE,DS-1681ZJ,DS-1661ZJ
Camera supraveghere Hikvision DS-2DE7A225IW-AEB T5;327000457;2MP, Acusens – filtrarea alarmelor false
10 în stoc
3.117,99 lei 7.141,99 lei
10 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| InfraRed | 200m |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Tip: | PTZ |
| Putere Consumata | Maxim 18 W |
| Zoom digital | 16x |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 65 °C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Frame rate | 60 fps max. |
| Alimentare | 24 VAC |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32-192 Kbps (MP2L2) |
| Distanta Focala | 4.8 – 120 mm |
| Zoom optic: | 25x |
| PoE | Hi-PoE |
| Distanta iluminare IR | 200 m |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@(F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Dimensiuni | 220 x 220 x 363.3 mm |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Card MicroSD (pana la 256 GB) |
| Carcasa | IP66IK10TVS 6000V |
| Porturi | 2x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.