Camera supraveghere Hikvision DS-2CD2127G2-SU 2.8mm C 2 MP ColorVu Fixed Dome,-SU: Built-in microphone for real-time audio security, Audio and alarm interface available,Water and dust resistant (IP67) and vandal resistant (IK10),Clear imaging against strong back light due to 120 dB WDR technology,1/2.8″ Progressive Scan CMOS,1/3 s to 1/100,000 s, Focal Length & FOV 2.8 mm, horizontal FOV 107°, vertical FOV 56°, diagonal FOV 127, Audio Sampling Rate -SU: 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48kHz,Compresion:G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC -LC, Bite Rate: 64 Kbps(G.711 ulaw)/64 Kbps(G.711 alaw)/16 Kbps(G.722.1)/16 Kbps(G.726)/32 to 192 Kbps(MP2L2)/8 to 320 Kbps(MP3)/16 to 64 Kbps(AAC-LC), SNR ≥ 52 dB, Image Enhancement BLC, HLC, 3D DNR,Ethernet Interface 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port, Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, Camera Material Base: Metal, Dimension Ø 121.4 × 100.1 mm,Weight Approx. 560 g, Storage Conditions -30 °C to 60 °C .
Camera supraveghere Hikvision DS-2CD2127G2-SU 2.8mm C 2 MP ColorVu Fixed
26 în stoc
777,99 lei 1.781,99 lei
26 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counter |
| PoE | DaIEEE 802.3af |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON) |
| Putere Consumata | 5 W |
| Dimensiuni | 121.4 x 121.4 x 100.1 mm |
| Greutate | 560 g |
| Audio bit rate | 64 Kbps(G.711 ulaw)/64 Kbps(G.711 alaw)/16 Kbps(G.722.1)/16 Kbps(G.726)/32 to 192 Kbps(MP2L2)/8 to 320 Kbps(MP3)/16 to 64 Kbps(AAC-LC) |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.