Camera supraveghere Avigilon IP dome, seria H5SL, 2.0C-H5SL-D1-IR, rezolutie 2 MP (1920 x 1080), senzor imagine: 1/2.8″ progressive scan CMOS, lentila varifocala: 3-9mm, distanta IR: 30metri, iluminare: 0.03 lux in color mode, 0 lux with IR, Features: UNUSUAL MOTION DETECTION, H.265 WITH HDSM SMARTCODEC™TECHNOLOGY, LIGHTCATCHER™ TECHNOLOGY, ADAPTIVE INFRARED (IR), DUAL EXPOSURE WIDE DYNAMIC RANGE, RELAY I/O CONNECTIONS, ONVIF® COMPLIANT, interfata retea: 100BASE-TX, 1x RJ45, USB 2.0, slot microSD/microSDHC/microSDXC, interfata audio: in/out, Alarme: in/out, alimentare: PoE: IEEE802.3af Class 3 compliant, temperatura de functionare: 0 °C to +60 °C, dimensiuni: 285 mm x 131 mm x 97 mm, greutate: 1.29 kg
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Avigilon IP dome, seria H5SL, 2.0C-H5SL-D1-IR, rezolutie 2
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.263,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 3-9mm |
| Greutate | 0.76 kg |
| PoE | Da |
| Infrarosu | Da |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Tip: | IP Dome |
| Diafragma | F1.4 |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Audio | Opus, G.711 PCM 8 kHz |
| Senzor imagine | CMOS, 1/2.8 inch |
| Day/Night Switch | Automatic, Manual |
| Frame rate | 25 fps/30 fps |
| Compresia Datelor | H.264 HDSM SmartCodec, H.265 HDSM SmartCodec, Motion JPEG |
| Porturi | Line level input/outputA/V mini-jack (3.5 mm)Alarm In/OutRJ45USB 2.0 |
| Protocoale suportate | IPv6, IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP |
| Interfata comunicare | RJ-45 |
| Alimentare | PoE/12V |
| Altele | Suport card memorie: SD/SDHC/SDXC slot – class 10/UHS |
| Carcasa | Polycarbonate |
| Exterior | Nu |
| Lentila | 3 – 9 mm |
| Distanta Focala | 3 – 9 mm |
| Putere Consumata | Max 5W |
| Temperatura de functionare | 0 pana la 60 grade |
| Dimensiuni | 147 x 147 x 119 mm |
| Iluminare min | With IR: 0 lux in monochrome modeWithout IR: 0.03 lux in color mode; 0.015 lux in monochrome mode |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.