Camera supraveghere Avigilon IP Bullet seria H5SL, 3.0C-H5SL-BO1-IR, rezolutie 3 MP (2048 x 1536), senzor imagine: 1/2.8″ progressive scan CMOS, lentila varifocala: 3.1-8.4 mm, distanta IR: 50metri, iluminare: 0.04 lux in color mode, 0 lux with IR, Features: UNUSUAL MOTION DETECTION, H.265 WITH HDSM SMARTCODEC™TECHNOLOGY, LIGHTCATCHER™ TECHNOLOGY, ADAPTIVE INFRARED (IR), DUAL EXPOSURE WIDE DYNAMIC RANGE, RELAY I/O CONNECTIONS, ONVIF® COMPLIANT, interfata retea: 100BASE-TX, 1x RJ45, USB 2.0, slot microSD/microSDHC/microSDXC, interfata audio: in/out, Alarme: in/out, alimentare: PoE: IEEE802.3af Class 3 compliant, temperatura de functionare: -30 °C to +60 °C, dimensiuni: 285 mm x 131 mm x 97 mm; greutate: 1.29kg
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Avigilon IP Bullet seria H5SL, 3.0C-H5SL-BO1-IR, rezolutie 3
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.417,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 3.1-8.4mm |
| Greutate | 1.29 kg |
| PoE | Da |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Day& Night | Da |
| Diafragma | F1.6 |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Carcasa | AluminiuIP67/IK10 |
| Interior | Nu |
| Lentila | 3.1 – 8.4 mm |
| Audio | Opus, G.711 PCM 8 kHz |
| Senzor imagine | CMOS, 1/2.8 inch |
| Day/Night Switch | Automatic, Manual |
| Frame rate | 25 fps/30 fps |
| Compresia Datelor | H.264 HDSM SmartCodec, H.265 HDSM SmartCodec, Motion JPEG |
| Distanta Focala | 3.1 – 8.4 mm |
| Porturi | Line level input/outputA/V mini-jack (3.5 mm)Alarm In/OutRJ45USB 2.0 |
| Protocoale suportate | IPv6, IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP |
| Rezolutie video | 3 MP |
| Interfata comunicare | RJ-45 |
| Alimentare | PoE/12V |
| Altele | Suport card memorie: SD/SDHC/SDXC slot – class 10/UHS |
| Rezolutii | 2048 x 1536 pixeli |
| Putere Consumata | Max 9W |
| Temperatura de functionare | -30 pana la 60 grade |
| Dimensiuni | 285 x 131 x 97 mm |
| Iluminare min | With IR: 0 lux in monochrome modeWithout IR: 0.04 lux in color mode; 0.02 lux in monochrome mode |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.