Camera supraveghere AI Motorized Bullet Network Camera MS-C2964-RFPE (2.7-13.5MM), 2MP, Senzor: 1/2.8″Progressive Scan CMOS Rezolutie: 1920×1080@60fps; Iluminare Color: 0.005Lux@F1.4 B/W:0 Lux with IR on; Lentila varifocala 2.7-13.5MM, H111°~H34°/D130°~D39°/V60°~V19°; Distanta IR: 50M, 140dB Super WDR; Compresie video: H.265 +/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256G; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port; Alimentare: PoE(802.3af)/DC12V±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP66,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Region Entrance,Region Exiting,Advanced Motion Detection,Tamper Detection, Line Crossing,Loitering,Object Left,Object Removed,Detect and capture faces,get real-time snap shots;Attribute Recognition:The attributes include Age,Gender,Glasses,MaskandCap; Dimensiuni: aprox 64x64x160mm, Greutate: 0.825g;
Camera supraveghere AI Motorized Bullet Network Camera MS-C2964-RFPE (2.7-13.5MM), 2MP,
44 în stoc
798,00 lei 1.404,99 lei
44 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Audio | 2-way |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Video bit rate | 16Kbps∼16Mbps (CBR/VBR adjustable) |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Distanta Focala | 2.7 – 13.5 mm |
| Diafragma | F1.4 |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 256GB |
| Alimentare | PoE (802.3af) / DC 12V±10% |
| Frame rate | 25fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Iluminare min | Color: 0.002Lux @F1.2, Color: 0.005Lux @F1.4B/W: 0Lux cu IR |
| Network Storage | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Rezolutii | 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 704 x 576 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli, 352 x 288 pixeli, 320 x 240 pixeli |
| Dimensiuni | 76 x 239.5 mm |
| Greutate | 0.825 kg |
| Putere Consumata | 6W MAX10W MAX (Cu IR) |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.