Camera IP Turret TP-Link INSIGHT S485PI(1.65mm), 8MP, Lentila 1.65mm, IR+WL 30ml, rezolutie video 3840×2160, +/H.265/H.264+/H.264,
Camera IP Turret TP-Link INSIGHT S485PI(1.65mm), 8MP, Lentila 1.65mm, IR+WL
7 în stoc
1.310,99 lei 1.703,99 lei
7 în stoc
| Obiectiv fix | 1.6mm |
|---|---|
| InfraRed | 20m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Number of microphones | 1 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| Web browser | Yes |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| SIM card type | MicroSIM |
| Fixed focus | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| SIM card slot | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Audio output channels | 1.0 channels |
| HTTPS encryption | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Progressive scan | Yes |
| Built-in siren | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| DC-in jack | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Manual | Yes |
| Housing material | Metal |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Cloud-managed | Yes |
| Power consumption (max) | 18 W |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Weight | 760 g |
| Number of cameras | 1 |
| Form factor | Turret |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Total megapixels | 8 MP |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Mirror, Saturation, Sharpness |
| Mirror | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Dynamic range | 120 dB |
| Audio input channels | 1.0 channels |
| Sample rate | 8 kHz |
| Bit rate range | 0 – 64 Kbit/s |
| LED type | IR/White |
| Sensor type (panoramic camera) | CMOS |
| Fixed focal length | 1.65 mm |
| Alert notification type | Push notification |
| Lens viewing angle, horizontal | 180° |
| Camera shutter speed | 1/3 to 1/10000 |
| Audio formats supported | G.711 A-law |
| Maximum operating distance | 44 m |
| Lens viewing angle, vertical | 86° |
| Lens viewing angle, diagonal | 180° |
| Detect distance | 44 m |
| Observe distance | 18.33 m |
| Recognize distance | 8.8 m |
| Identify distance | 4.4 m |
| Bit rate | Main Stream: 256 Kbps to 8 Mbps, Sub-Stream: 64 Kbps to 1024 Kbps |
| Detection distance | 120 m |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 21 W |
| Width | 112.3 mm |
| Depth | 112.3 mm |
| Height | 110.2 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.