Camera IP Turret TP-Link C420I(4mm), 2MP, Lentila 4mm, IR 30ml, rezolutie video 1920 × 1080, +/H.265/H.264+/H.264,
Camere supraveghere IP
Camera IP Turret TP-Link C420I(4mm), 2MP, Lentila 4mm, IR 30ml,
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
167,98 lei 217,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| IP address filtering | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HTTPS encryption | Yes |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Width | 123 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Height | 123 mm |
| Depth | 83 mm |
| Total megapixels | 2 MP |
| Power source type | PoE |
| Number of cameras | 1 |
| Form factor | Turret |
| Lens diameter | 4 mm |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Digest authentication | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Bit rate | 64 Kbps to 4 Mbps |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, DNR |
| Behavior analysis | Intrusion detection, Line crossing detection, Object removal detection |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.