CAMERA IP BULLET THERMAL 4.3MM IR 80M
Camere supraveghere IP
CAMERA IP BULLET THERMAL 4.3MM IR 80M
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
30.356,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4.3mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | VGA |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Compresia Datelor | H.264 |
| Interior | Da |
| Diafragma | F1.0 |
| Alimentare | 12 V |
| Protocoale suportate | IPv6, IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP, HSTS |
| Rezolutie video | 320 x 256 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 |
| Putere Consumata | 8 W |
| Temperatura de functionare | -40 – 65 grade C |
| Dimensiuni | 335 x 126 x 91 mm |
| Greutate | 1.72 kg |
| Senzor imagine | CMOS |
| Rezolutii | 320 x 256 pixeli |
| Frame rate | 8.6 fps |
| Distanta Focala | 4.3 mm |
| Porturi | 1x RJ-45 |
| Alarm Trigger: | Pixel and Classified Objects |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.