Camera Hikvision IP Bullet 4MP Smart Hybrid Light ColorVu DS-2CD2T47G2H- LI(4MM)(EF), Senzor: 1/1.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 2688 × 1520; Iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light; Lentila: 4mm,horizontal FOV 104.0°, vertical FOV 54.4°, diagonal FOV 126.7°;IR,White Light 60M; Interfata retea: 1xRJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port; Slot Card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512 GB; Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, Scene change detection,Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle), Tensiune alimentare: 12 VDC , PoE: IEEE 802.3af; Dimensiuni: 286.7mm×93.3mm×91.2 mm; Greutate: 1 kg
Camera Hikvision IP Bullet 4MP Smart Hybrid Light ColorVu DS-2CD2T47G2H-
Stoc epuizat
1.122,99 lei 2.768,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| Alimentare | 12V DC |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| PoE | 802.3af |
| Temperatura de functionare | -30 – 60 grade C |
| Altele | Buton resetare |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Porturi | Slot microSD pana la 512GB |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR (Auto Network Replenishment) |
| Montura Lentila | M16 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux; 0 Lux cu iluminare |
| Putere Consumata | maxim 9 W |
| Greutate | 1.08 kg |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.