Camera Hikvision AcuSense DS-2CD2366G2P-ISU/SL(2.8MM)C 1/2.4″ Progressive Scan CMOS,Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR, Wide Dynamic Range (WDR) 120 dB, SNR ≥ 52 dB, Dimension Ø 140 mm × 145.6 mm, Weight Approx. 940 g, Operating Conditions:-30 °C to 60 °C.
Camera Hikvision AcuSense DS-2CD2366G2P-ISU/SL(2.8MM)C 1/2.4" Progressive Scan CMOS,Color: 0.003
67 în stoc
1.375,00 lei 3.151,99 lei
67 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Rezolutie video | 3200 × 1800 pixeli |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 6 MP |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Montura Lentila | M12 |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Day& Night | IR cut filter |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Tip: | Turret |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Greutate | 820 g |
| Putere Consumata | Maxim 9.7 W |
| Dimensiuni | 138.3 x 138.3 x 112.1 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.