Camera Dual Lens Indoor/Outdoor TP-Link, senzor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS Starlight Sensor, lentile fixe: Focal Length: 2.8 mm, Aperture: F1.6, lentile PT: Focal Length: 6.0 mm, Aperture: F1.6, night vision 850 nm IR LED (40 ft / 12 m), rezolutie maxima 2304 × 1296 px, frame rate 15 fps, zoom digital 10.8×
Camere supraveghere IP
Camera Dual Lens Indoor/Outdoor TP-Link, senzor 1/2.8" Progressive Scan CMOS
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
10 în stoc
402,99 lei 735,99 lei
10 în stoc
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Card reader integrated | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Mounting type | Wall |
| Placement supported | Outdoor |
| Power consumption | 300 mA |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Channel bandwidth | 2400 MHz |
| Built-in siren | Yes |
| Siren noise level | 99 dB |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Live view | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Width | 78 mm |
| Package width | 110 mm |
| Package weight | 690 g |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Cloud-managed | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Package height | 90 mm |
| Package depth | 190 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Total megapixels | 3 MP |
| Weight | 277 g |
| Height | 106.8 mm |
| Digital zoom | 10.8x |
| Night vision distance | 12 m |
| Wi-Fi data rate (max) | 72.2 Mbit/s |
| Number of lenses | 2 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Form factor | Box |
| Field of view (FOV) angle | 107.8° |
| Security algorithms | HTTPS, SSL/TLS, WPA2-PSK |
| Depth | 76.8 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.