Camera de supraveghere Thermal si Optical IP Bullet DS-2TD2628T-3/QA, termal: 256 x 192, optic: 2688 × 1520, iluminare min: 0.0089Lux @(F1.6,AGC ON) ,0 Lux cu IR, lentila fixa: 4.3mm, alimentare: 24 VAC ± 25%: 0.8 A, Max.8.5 W, 12 VDC ± 25%: 0.7 A, Max.8.5 W, PoE (802.3af, class 3): 36 V to 57 V, 0.24 A to 0.15 A, Max. 8.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 321.3 mm × 106.1 mm × 107.0 mm, greutate: 1.550g, temperatura de functionare: -40°C to 65°C.
Camera de supraveghere Thermal si Optical IP Bullet DS-2TD2628T-3/QA, termal:
Stoc epuizat
11.692,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4.3mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Diafragma | F1.6 |
| Tip: | Bullet |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 5 MP |
| Temperatura de functionare | -40 – +65° C |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEGCompresie audio: G.722.1/G.711ulaw/G.711alaw/MP2L2/G.726/PCM |
| Carcasa | IP67TVS 4000VIK10 |
| Dimensiuni | 321.3 × 106.1 × 107.0 mm |
| Iluminare min | 0.0089Lux @(F1.6,AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Porturi | 2x alarm in2x alarm out1x audio in1x audio out |
| Rezolutie video | Termal: 256 x 192 pixeliOptic: 2688 × 1520 |
| PoE | PoE (802.3af, class 3) |
| Alimentare | 24 VAC12 VDC |
| Putere Consumata | 8.5 W Max. |
| Greutate | 1550 g |
| Day& Night | IR cut filter with auto switch |
| Distanta Focala | Termal: 3.6 mmOptic: 4.3 mm |
| Zoom digital | ×2, ×4 |
| Functii speciale | Fire detection, smoke detection, smoking detection, sun-reflection filter, forklift alarm filter |
| Network Storage | Slot Card MicroSD de pana la 256 GBNAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, TP, Bonjour, SFTP, SRTPP, TLS |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.