Camera de supraveghere Thermal si Optical IP Bullet DS-2TD2617-10/QA, termal: 160 x 120, output image 25 fps (1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288, 320 × 240), optic: 2688 × 1520, output image 50 Hz: 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720), iluminare min: 0.0089Lux @(F1.6,AGC ON) ,0 Lux cu IR, IR 40M, alimentare: 12 VDC ± 25%, φ 5.5 mm coaxial power plug, PoE (802.3af, class 3), protectie: IP67, dimensiuni: 358.3 mm × 113.5 mm × 115.2 mm, greutate: 1.76kg, temperatura de functionare: – 40°C to 65°C.
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Thermal si Optical IP Bullet DS-2TD2617-10/QA, termal:
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.127,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 1600×1200 |
| Greutate | 1.76 kg |
| PoE | Da |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutie video | 2688 × 1520 pixeli |
| Tip: | Bullet |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli |
| Senzor imagine | 2 MP 1/2.8 inch CMOS |
| Network Storage | Slot card memorie Micro SD/SDHC/SDXC, pana la 256 GBNAS (NPS, SMB/ CIPS), ANR |
| Dimensiuni | 358.3 × 113.5 × 115.2 mm |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 65 °C |
| Putere Consumata | Maxim 6 W |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEG |
| Exterior | Nu |
| Altele | Senzor imagine camera termala: Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Iluminare min | 0.0089 Lux0 Lux cu IR |
| Distanta Focala | 8 mm |
| Porturi | 1x 3.5 mm Mic in |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.