Camera de supraveghere Smart TP-Link Tapo C200 cu Pan/Tilt 360 grade Full HD 1080P Utilizare Baby Monitor Wireless Audio Video Night Vision Detectarea miscarilor Two-Way Audio Alarma sonora si luminoasa Control Vocal IP Wi-Fi Mod Privacy – Alb
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Smart TP-Link Tapo C200 cu Pan/Tilt 360
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
379,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Wireless | Da |
| Infrarosu | Da |
| Interior | Da |
| Distanta iluminare IR | 9 m |
| Tip: | Digitala |
| Carcasa | Box PTZ |
| Lentila | CMOS |
| Audio | MicrofonDifuzoare |
| Dimensiuni | 117.7 x 86.6 x 85 mm |
| Altele | Rotire manuala verticala: 114 gradeRotire manuala orizontala: 360 grade |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch |
| Frame rate | 15 |
| Distanta Focala | 2.4 mm |
| Diafragma | 4 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.