Camera de supraveghere 4G Reolink Trackmix LTE; TRACKMIX SERIES G770 Senzor: 1/3″CMOS Rezolutie video: 4 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 2.8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 108°/vertical: 38° Distanta iluminator IR: 30 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.264 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Frecventa 3G/4G: Europe: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A, WCDMA: B1/B8 Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 7.2V,5100mAh (36.72Wh) Dimensiuni: 228.2*147*129mm Greutate: 1.4kg
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Trackmix LTE; TRACKMIX SERIES G770 Senzor:
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
59 în stoc
1.712,98 lei 1.871,99 lei
59 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| USB Port | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Battery capacity | 5100 mAh |
| Web browser | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Zoom capability | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| DC output current | 2 A |
| Colour temperature | 6500 K |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Weight | 1.4 kg |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Rechargeable battery | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Cloud-managed | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Width | 147 mm |
| Power consumption (max) | 20 W |
| Depth | 129 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 4 MP |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Preset points | Yes |
| Pan range | 0 – 355° |
| Focal length range | 2.8 – 8 mm |
| Luminous flux | 450 lm |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Power source type | Battery, DC, Solar |
| Lens viewing angle, horizontal | 96 – 38° |
| Lens viewing angle, vertical | 55 – 21° |
| Optical zoom | 6x |
| Focus | Motorized |
| Number of users | 12 user(s) |
| Height | 228.2 mm |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.